W naszej wypożyczalni znajdziesz wysokiej jakości odzież narciarską marki Columbia (kurtki i spodnie), a także akcesoria jak gogle, rękawiczki i czapki. Nasza odzież jest ciepła i wodoodporna. Bardzo często ktoś wpada do nas nieprzygotowany, za słabo ubrany, bez spodni narciarskich i ciepłych rękawiczek – ale to już nie problem, jesteśmy na to przygotowani!

Regulamin wypożyczalni odzieży i akcesoriów narciarskich

1. Wypożyczający ma obowiązek zapoznać się z regulaminem, podpisując umowę akceptuje wszystkie jego punkty.
2. Na potrzeby umowy, a zgodnie z RODO, wszystkie dane zawarte w umowie są przez nas przechowywane tylko na czas trwania umowy, nie są w żaden sposób przetwarzane ani wykorzystywane, ani udostępniane stronom trzecim. Administratorem danych osobowych jest firma A&J 4x4 Off-Road Adventure. Wypożyczający może odmówić podania danych do umowy, w takim wypadku zobowiązany jest wpłacić kaucję w wysokości pełnej wartości przedmiotu umowy.
3. Za wypożyczenie stroju pobierana jest ustalona cennikiem opłata z góry.
4. Data zwrotu i godzina będą podane w umowie.
5. W razie niedotrzymania terminu zwrotu, naliczone będą opłaty zgodne z cennikiem.
6. Zagubiona lub zniszczona odzież/akcesoria podlegają obowiązkowi pokrycia równowartości zniszczeń (jeśli możliwa naprawa) bądź całej wartości według następującego cennika: kurtka 750zł, spodnie 350zł, rękawiczki 100zł, gogle 150-200zł.
7. Każdy strój przed wypożyczeniem jest odpowiednio prany/dezynfekowany.
8. Pranie/odplamianie odzieży przez wypożyczającego, przed zwrotem, jest ZABRONIONE.