W naszej wypożyczalni znajdziesz wysokiej jakości nowy sprzęt firmy Rossignol. Zarówno narty jak i deski snowboardowe.

Nasze narty są specjalnie skonstruowane dla początkujących narciarzy, mają wszystkie cechy, które ułatwiają naukę jazdy na nartach. Wygodne buty dopełniają te ułatwienia, są odpowiedniej twardości i mają ocieploną, szeroką wkładkę, która uprzyjemni pobyt na nartach. Posiadamy też pełną gamę kijków, jak i kasków ochronnych na głowę.

Dla snowboardzistów mamy miękkie i łatwe deski wraz z butami. Nasza nowoczesna wypożyczalnia wyposażona jest w suszarki, płyny dezynfekujące oraz zamykane szafki do przechowania plecaków, torebek czy innych wartościowych rzeczy. Natomiast swoje buty możesz zostawić w ogrzewanym pomieszczeniu na przygotowanych półkach. Wypożyczamy również wysokiej jakości odzież marki Columbia i akcesoria narciarskie, jak gogle czy rękawiczki, a nawet czapki. Brak spodni czy kurtki narciarskiej, nie jest już problemem – mamy tu dla Ciebie wszystko co potrzebne, aby miło spędzić czas na naszym stoku.

*Cennik wypożyczenia sprzętu narciarskiego i snowboardowego

*Cennik wypożyczenia odzieży i akcesoriów

* Cennik przechowalni

*szafki znajdują się w ogrzewanym pomieszczeniu, szafkę można zamknąć tylko raz, po wrzuceniu monety 5 zł. Szafka pomieści średni plecak, buty, torebkę. Za zgubienie klucza pobieramy opłatę w wysokości 15 zł. *opłata jest jednorazowa bez limitu czasowego, max do końca dnia /zamknięcia wyciągu

Wszelkie zapytania i rezerwacje prosimy kierować na adres: skischooljerry@gmail.com