Lekcje indywidualne – dostępne przez cały sezon zimowy, uczymy narciarstwa i snowboardu. Jesteśmy do Waszej dyspozycji codziennie, 7 dni w tygodniu, od 10.00 do 18.00. Szkolimy głównie na naszym stoku, który ma około 200m długości i jest łagodny. Kolor naszej trasy to zielony. Mamy również możliwość przejścia na lekcje na główną Polanę Gubałówki, która przeznaczona jest dla bardziej zaawansowanych narciarzy (trasa czerwona).

Każda lekcja indywidualna rozpoczyna się rozgrzewką, zapoznaniem ze sprzętem, ćwiczeniami oswajającymi ze śniegiem i poślizgiem. Zawsze na początku nauczymy Cię bezpiecznie upadać, wstawać, zwalniać i zatrzymywać się. Na pierwszej lekcji nauczysz się również korzystać z wyciągu. Zazwyczaj podczas pierwszej lekcji zjedziesz około 6-10 razy. Cały czas jesteś pod opieką instruktora. Lekcja trwa 55min.

Uczymy zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych. Dzieci zaczynają zazwyczaj w wieku 4-5 lat. Pamiętaj, że nigdy nie jest za późno na naukę – przedział wiekowy nie istnieje, nie ważne ile masz lat, ważne na ile się czujesz. Aby być gotowym do lekcji, trzeba wypożyczyć sprzęt i zarezerwować termin. Nie stresuj się, u nas załatwisz to wszystko w jednym okienku kasowym: lekcje, sprzęt i wyciąg.
Wszystkie osoby korzystające z nauki z instruktorem, są zobowiązane nosić podczas zajęć kaski narciarskie.