O nas

Jesteśmy rodzinną Firmą, która nieprzerwanie od 1998 roku, zapewnia Państwu kompleksową obsługę narciarską. Prowadzimy wyciąg, wypożyczalnię sprzętu narciarskiego oraz szkołę narciarstwa i snowboardu. U nas każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno dzieci jak i dorośli, w najbliższym otoczeniu mamy godne polecenia restauracje oraz niezapomnianą panoramę z Gubałówki.

Nasi instruktorzy narciarscy i snowboardowi, to dobrze wykwalifikowani fachowcy, pasjonaci gór i narciarstwa, pod ich okiem każdy może postawić swoje pierwsze kroki lub podnieść już posiadane umiejętności. Codziennie na naszym wyciągu rozstawiamy slalom i atrakcje dla dzieci.

Staramy się zawsze dysponować dobrym jakościowo sprzętem narciarskim, w obecnej chwili firmy Salomon. Dla bezpieczeństwa najmłodszych i młodzieży, mamy w ofercie również możliwość wypożyczenia kasków ochronnych.

Jeśli macie Państwo dość zatłoczonych, ogromnych kompleksów narciarskich, nasze przyjazne, rodzinne miejsce, będzie najlepszym wyborem na spokojną naukę i doskonalenie narciarstwa.

Jak nas znaleźć? Po wyjechaniu kolejką PKL na Gubałówkę, należy udać się w prawo ok 50m i po lewej stronie, obok Gospody pod Niebem znajdziecie Państwo wejście na wyciąg. Nad drogą rozwieszone są banery informacyjne.

Serdecznie wszystkich Państwa zapraszamy w nadchodzącym sezonie narciarskim 2021/22

 

 

 

 
 

Prognoza Pogody Zakopane

 

 

POLECAMY

Anna Guzik Bijou

 

WILLA POD NIEBEM

93986 logo

bezpośrednio przy naszym stoku...

P1060303

 

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteś tutaj: Home O nas