Wypożyczalnia

     W naszej wypożyczalni sprzętu, znajdziecie Państwo komplety narciarskie firmy Rossignol oraz komplety snowboardowe. Posiadamy komplety dla najmłodszych, a także wszystkie pośrednie długości, aż do sprzętu dla dorosłych. Narty są zadbane i dobrze utrzymane, ich parametry techniczne sprawiają, że nauka i jazda na nich jest łatwa i przyjemna. Odpowiednie taliowanie oraz twardość skorup w butach – jest idealna do nauki i jazdy rekreacyjnej.

W naszej ofercie również pełna gama rozmiarowa kasków narciarskich dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wypożyczając bezpośrednio u nas, nie tracą Państwo cennego czasu na dowóz lub doniesienie sprzętu z zewnątrz.Wypożyczamy również odzież narciarską.

Cennik wypożyczenia:

Komplet narciarski (narty, buty, kije) 20zł/1h, 30zł/2h, 40zł/3h, więcej niż 3 h - 50zł (Na doby nie wypożyczamy)

Komplet snowboard (deska, buty) 20zł/1h, 30zł/2h, 40zł/3h (Na doby nie wypożyczamy)

Kask dla dzieci lub dorosłych 5 zł/3h

Zapraszamy

 

Regulamin Korzystania z wyciągu narciarskiego i wypożyczalni sprzętu

 

 1. Przejazd wyciągiem możliwy jest tylko po zakupie biletu w kasie lub u biletera, karnet 16 przejazdów za 40zł, 8 przejazdów za 25zł, 1 za 3zł.
 2. Zakupiony karnet jest ważny bezterminowo, w czasie pracy wyciągu. Zwrot pieniędzy za niewykorzystane przejazdy, możliwy jest tylko w kasie wyciągu (liczymy pojedyncze wyjazdy po 3 zł i zwracamy resztę).
 3. Przestrzegaj znaków informacyjnych i ostrzegawczych na trasie i na obiekcie. Słuchaj ostrzeżeń i pouczeń obsługi obiektu, w razie nie zastosowania się do regulaminu, usuniemy Cię z trasy i obiektu.
 4. W trakcie wyjazdu na orczyku, zakaz jazdy slalomem lub tyłem.
 5. Bezwzględny zakaz jazdy pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.
 6. Zakaz jazdy na jednym orczyku dorosłego z dzieckiem, jedynie przeszkoleni i ubezpieczeni instruktorzy mogą wyjeżdżać z dzieckiem. Jesteś instruktorem? Masz OC - zgłoś się do kasy wyciągu i zapytaj kasjera. Jesteś rodzicem? - nie upieraj się, nie obrażaj obsługi, to dla dobra i bezpieczeństwa Twojego dziecka nie pozwalamy jeździć rodzicom z dziećmi na jednym orczyku.
 7. Aby wypożyczyć sprzęt, należy uiścić opłatę zgodną z cennikiem, na czas wypożyczenia podpisać umowę, Twoje dane są wykorzystywane tylko do celów i na czas trwania umowy wypożyczenia sprzętu, nie są przez Firmę PW Jerry w żaden sposób przetwarzane, ani wykorzystywane do celów marketingowych, ani żadnych innych. W gestii klienta wypożyczalni, jest odbiór podpisanej umowy i danych wraz ze zwrotem sprzętu. Jeśli nie chcesz podpisywać umowy wypożyczenia, pozostaw zamiast tego – kaucję w wysokości 400zł PLN za komplet lub inny wartościowy przedmiot.
 8. Za wszelkie zniszczenia sprzętu, powstałe na skutek upadku, niewłaściwego użytkowania sprzętu lub inne zdarzenia, podczas czasu wypożyczenia, pełną odpowiedzialność finansową ponosi klient. Równocześnie dla własnego dobra, sprawdź sprzęt przed wypożyczeniem. Najczęściej w skutek upadku klienci łamią kijki, cena za parę wynosi 50zł.
 9. Za podanie niewłaściwej wagi ciała, odpowiedzialność ponosi klient.
 10. Za rzeczy pozostawione bez opieki na terenie obiektu, nie ponosimy odpowiedzialności.
 11. Jeśli nie potrafisz jeździć na nartach lub snowboardzie, a pomimo to wypożyczasz sprzęt i brakiem zachowania bezpieczeństwa wyrządzisz sobie lub innym krzywdę, jesteś za to w pełni odpowiedzialny!!! Weź instruktora, nie bądź KOZAK, to naprawdę ważne dla zdrowia Twojego i innych użytkowników obiektu.

 

 

 

 
 

Prognoza Pogody Zakopane

 

 

POLECAMY

Anna Guzik Bijou

 

WILLA POD NIEBEM

93986 logo

bezpośrednio przy naszym stoku...

P1060303

 

Gościmy

Odwiedza nas 1 gość oraz 0 użytkowników.

Jesteś tutaj: Home Wypożyczalnia